Понеділок, 23.04.2018, 20:00
«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 4 » Відкриття Тижня дитячого читання
Відкриття Тижня дитячого читання
21 березня учні нашої школи взяли участь у відкритому тематичну заході Черкаської обласної бібліотеки для дітей «Книга історії нашого краю» у рамках відкриття Тижня дитячого читання. Сторінки минувшини нашої області й, зокрема, її сакральної місцини – Холодного Яру – гортали учні 6 та 7 класів ЗОШ № 29.

Серйозна й багатоаспектна тема Холодного Яру й важливих для українського державотворення подій, що відбувалися на наших теренах. Адже саме у 2017-му ми відзначаємо 100-річчя від початку Української революції 1917 – 1921 рр. І, безперечно, особливо важливо шукати серед пращурів і сучасних героїв моральні орієнтири, вивчати приклади мужності й національної гідності.

Саме про патріотизм, виховання в собі громадянських чеснот і любові до книги говорили з учасниками відкриття Тижня дитячого читання шановані гості: директор Черкаської ОДТРК «Рось», заслужений журналіст України Михайло Калініченко; члени Національної спілки письменників України, лауреати премії ім. В. Симоненка Наталія Горішна й Сергій Руднєв.

Дітям подавалися відомості про святині, природні вигоди й таємниці Холодного Яру; про Коліївщину і ситуацію на українських теренах, що призвела до неї; про Українську Народну Республіку й подвиг братів Чучупаків; про холодноярських партизанів часів Другої світової війни; про енергію й внутрішню певність, які ці ліси дарують і сьогодні захисникам Батьківщини в східному регіоні країни. Відповідний настрій створювали пронизливі вірші Тараса Шевченка й Миколи Негоди у виконанні лауреата Всеукраїнського конкурсу читців Ярослава Литвина.

Діти стали учасниками скайп-зв’язку з учасником бойових дій у зоні АТО, кавалером ордена «За мужність» ІІІ ступеня, істориком і поетом Ярославом Платміром та ознайомились із віршами цієї непересічної людини зі збірки «Кулею і пером».

Переглядів: 69 | Додав: Viktoria | Рейтинг: 0.0/0