Понеділок, 23.04.2018, 20:03
«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 1 » Cherkasy Green Energy
Cherkasy Green Energy

У рамках проекту «Cherkasy Green Energy» в інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта» (с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області) 28-29 жовтня 2017р відбувся тренінг з проведення занять з енергоефективності в школах серед учителів Черкаських шкіл.

У 2-денному тренінгу взяли участь і учителі нашої школи – учитель фізики Томіленко Раїса Вікторівна та учитель хімії та інформатики Котьол Людмила Юріївна.

Центр «Екологічна варта» було створено у приміщенні колишньої школи, заснованої у 1914 році. У 2016 році для збереження історичної будівлі та розвитку місцевої громади Всеукраїнська екологічна ліга розпочала роботу Центру. Метою діяльності Центру є формування екологічної свідомості громадян України, поширення інформації про стан довкілля, популяризація кращих практик збалансованого розвитку, впровадження екологічно-дружніх технологій, навчання та відпочинок дітей та молоді.

Учителі нашої школи приймали участь у тренінгах на теми: «Енергетичний аудит у школі та розробка плану змін», «Зміни клімату стосуються кожного», «Форми і методи освітньої діяльності з питань зміни клімату», «Інтерактивні екологічні ігри», «Енергоаудит та його здійснення», «Енергетичний аудит: як це працює?», «Енергоощадливість для дітей та дорослих», «Енергоефективність та енергетична безпека України», «Енергоаудит та педагогіка партнерства», «Зміна клімату – карбоновий слід».

Тренінги проводили: голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Тетяна Валентинівна, заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги Пащенко Олена Вікторівна, координатор проекту та голова Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Фоміна Наталія Максимівна, голова Черкаської міської організації Всеукраїнської дитячої спілки Довгаль Людмила Володимирівна, член проекту та голова Черкаської обласної організації НМЦ «Екологічні ініціативи» Тупицький Богдан та координатор Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» Шпортюк Людмила Вікторівна.

Також відбулися екскурсії територією, лісовини галявинами та до Виграївського музею.

По закінченню тренінга учасникам вручили сертифікати.

Переглядів: 84 | Додав: Viktoria | Рейтинг: 0.0/0